Tarcica Świerkowa

Tarcica świerkowa produkowana przez firmę Consultor pochodzi z atrakcyjnych ekologicznie i klimatycznie terenów Podlasia. Zapewnia to wysokogatunkowość drewna świerkowego, które dostarczamy naszym Kontrahentom. Jego jakość za każdym razem jest taka sama.

Świerczyna sucha lub mokra – w zależności od przeznaczenia

Tarcica świerkowa, którą Consultor produkuje i dostarcza swoim Kontrahentom, powstaje na nowoczesnych liniach produkcyjnych. Stale kontrolujemy proces jej wytwarzania, by jakość naszych towarów była powtarzalna i w najwyższym stopniu odpowiadała wymogom naszych Klientów. Potrzebują oni tarcicy do różnych celów, dlatego oferujemy ten produkt w wersji suchej i mokrej. Posiadamy wyspecjalizowane urządzenia do pomiaru wilgotności materiałów tartacznych, które produkujemy; dbamy o ich właściwą klasyfikację.

Dbamy o wysokogatunkowość naszej tarcicy świerkowej

Nasz personel na każdym etapie pracy wspierany jest przez technologię. Dbamy o to, by cały proces powstawania tarcicy świerkowej systematycznie unowocześniać, wprowadzając w naszym zakładzie rozwiązania poprawiające funkcjonalność. Optymalnie zaprojektowana i skrupulatnie w naszym tartaku przeprowadzana produkcja obejmuje:

  • wykorzystanie drewna świerkowego w sposób maksymalny – tak, by zminimalizować powstanie odpadów,
  • przyjazne dla środowiska wykorzystanie biomasy (trocin, zrzynów tartacznych, kory).

W ten sposób dostarczajmy naszym Kontrahentom z białostockich okolic, ale też ogólnopolskim i światowym markom produkty tartaczne z drewna świerkowego wyróżniające się precyzją wykonania, która decyduje o estetyce i funkcjonalności powstających z niego elementów meblarskich, wykończeniowych i budowlanych.

Wierzymy też w doświadczenie i kwalifikacje naszej załogi, która – dzięki latom praktyki – o drewnie świerkowym wie wszystko.

Skontaktuj się z działem handlowym białostockiego Consultora

W naszym dziale handlowym uzyskać można wszelkie informacje niezbędne dla zaplanowania i podjęcia współpracy z nami. Jesteśmy rzetelną firmą, która bardzo sobie ceni obustronnie satysfakcjonującą współpracę. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.