Tarcica nieobrzynana extra

Tarcica sosnowa nieobrzynana extra powstaje z wyselekcjonowanych odziomków, czyli z dolnej, pozbawionej gałęzi, najgrubszej części pnia. Jej naturalne ukształtowanie niesprzyjające występowaniu sęków sprawia, że pochodzi z niej drewno charakteryzujące się wysokimi walorami technicznymi, wśród których wymienić należy dużą twardość materiału.

Tarcica sosnowa nieobrzynana extra z tartaku Consultora

Pozyskujemy ją z kłód o średnicy w ck. powyżej 350 mm i w grubościach 25 / 27 / 32 / 38 lub dopasowanych potrzeb zamawiającego. Charakteryzuje się wysoką jakością, na co wpływ ma małe zasęczenie oraz duża gęstość słoi. Pakietowanie w sposób blokowy daje dodatkową pewność rzetelności jej wykonania.

Materiały tartaczne suche lub mokre w zależności od przeznaczenia

Tarcica nieobrzynana w wersji extra, którą Consultor produkuje i dostarcza swoim Kontrahentom, powstaje na nowoczesnych liniach produkcyjnych. Stale kontrolujemy proces jej wytwarzania, by jakość naszych towarów była powtarzalna i w najwyższym stopniu odpowiadała wymogom naszych Klientów. Potrzebują oni tarcicy do różnych celów, dlatego oferujemy ten produkt w wersji suchej i mokrej. Posiadamy wyspecjalizowane urządzenia do pomiaru wilgotności materiałów tartacznych, które produkujemy; dbamy o ich właściwą klasyfikację.

Dowiedz się, jakie są warunki współpracy z Consultorem

Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie. Prowadzimy elastyczne rozmowy, by poznać i spełnić potrzeby naszych Klientów. Nasz dział handlowy jest dyspozycyjny i kompetentny – kontaktując się z nim telefonicznie bądź mailowo, zyskają Państwo wszystkie informacje do tego, by podjąć z nami satysfakcjonującą współpracę.