Tarcica dębowa

Drewno dębowe jest jednym z najbardziej uznanych i cenionych rodzajów drewna dostępnych w naszym kraju. Zamawiają ją u nas duże przedsiębiorstwa z branży meblowej jak IKEA, jak i pracownie stolarskie oferujące meble na zamówienie. Klienci bardzo sobie cenią – powtarzalną przy każdej dostawie – jakość naszej tarcicy

Dbamy o stolarskie walory tarcicy pozyskanej z drewna dębu

Posiadamy w sprzedaży tarcicę dębową:

  • nieobrzynana w grubościach: 25/30/32/50,
  • tarcicę obrzynaną o przekrojach:
    • 25 x 75/95/100/110/125,
    • 27 x 50/80/100/120/140/150/200.

Consultor oferuje tarcicę dębową we wszystkich klasach jakości (A, AB, B, C), zarówno suszoną (wilgotność 8-12%), jak i mokrą. Zanim trafi do sprzedaży, poddawana jest procesowi sezonowania, co wpływa na łatwość jej późniejszej obróbki oraz umożliwia wydobycie z niej wszystkich właściwości, dzięki którym od dawna uchodzi za materiał stylowy i ponadczasowy.

W naszym przedsiębiorstwie nad całym procesem czuwa wykwalifikowany brakarz. Metodycznie sprawdzane są: jakościowa klasyfikacja tarcicy dębowej oraz zgodność parametrów produkcji z przeznaczeniem towaru. W ten sposób zapewniamy naszym Kontrahentom niezmienną przy każdej dostawie jakość – dzięki temu jesteśmy partnerem biznesowym godnym zaufania.

Białostocki Consultor od prawie 30 lat obsługuje klientów z branży drzewnej

W okolicach Białegostoku, w północno-wschodniej Polsce rosną zdrowe dęby, których drewno skupujemy. Nasi dostawcy legitymują się certyfikatem FSC, który oznacza, że drewno pochodzi z zasobów spełniających normy gospodarki drzewnej prowadzonej w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska naturalnego.

W codziennej pracy bazujemy na nowoczesnym zapleczu technicznym, dzięki któremu proces produkcji tarcicy dębowej w naszym tartaku przebiega w sposób optymalny:

  • maksymalnie wykorzystujemy surowiec drzewny,
  • produkujemy minimalne ilości odpadów tartacznych.

To wszystko sprawia, że w naszym tartaku powstaje tarcica o doskonałych parametrach technicznych i dużych walorach wizualnych oraz biomasa, którą włączamy do naszej oferty sprzedażowej przygotowanej dla potrzeb branży energetycznej.  Dostarczamy je do naszych Kontrahentów, gwarantując wysokogatunkowość i korzystne warunki.

Skorzystaj z oferty, którą dopasujemy do Twoich potrzeb

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy. Nasz dział handlowy pozostaje do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu.